Ekonomi

“Bir Togg alacak mısın?” Meral Akşener’den Soruya Cevap: Emekliyim o kadar param yok

İyi parti Genel Lider Meral Akşener, Sözcü TV’de yayınlanan Liderler Özel programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Yayın sırasında Akşener, “Togg alır mısın?” diye sordu. sorusuna da dikkat çekici bir yanıt verdi.

“KOCAMA SORUM OLSA PARAYI ALACAĞIZ”

Akşener, “O kadar param yok. Emekliyim. Emekli maaşımın bir ayını Kılıçdaroğlu’nun kampanyasına yatırdım. (Gülerek) Eşime bir sorayım o alabiliyor mu? Varsa alırız.” Şu an arabamız yok ama TOGG alabiliriz bakalım adamın parası var mı… Doğrusu bilmiyorum.”

FAİZ ORANI VE VADE DÖNEMİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde yaptığı konuşmada TOGG kredisinin detaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kamu bankalarımız Togg’a yüzde 0,99, araç bedelinin yüzde 50’si, 36 ay vadeli kredi verecek. Bu 1 puan” dedi.

TOGG SATIŞ FİYATLARI

Togg, “T10X” olarak adlandırdığı, kullanıcıyı merkeze alan, akıllı yaşam analizleri ile her zaman internette olan, uzaktan güncellenebilen akıllı cihazını iki farklı donanım seviyesi ve iki pil seçeneğiyle, 953 bin TL’den başlayan fiyatlarla. T10X’in fiyatları ise V1 RWD Standart Menzil 953 bin TL, V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 55 bin TL ve V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 215 bin TL olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu